>Televizyonda son durum

>Bendeniz fizik vizesine saatler kala yaptım yine yapacağımı. Tutamadım kendimi televizyonu açtım. Kırk yılda bir özleyince böyle oluyor, amanın bi hasret bi hasret:P dolaştım bütün kanalları ( bütün kanallar hepi topu 29 tane zaten )

  • Kanal D’de Aşk-ı Memnu vardı. Ayy Nihal’e noolmuş öyle, çuvallar içinden çıkıp bi tuhaf giyimler, çantayı kola asmalar falan. Bi de galiba bu dizide “büyük olan eyeliner kullanır” gibi bi anlayış var, mesela matmazelin eyeliner’ı hiç eksik olmuyor.

  • Her neyse Bihter yine bizim Bihter, bi ton makyajıyla Behlül’e bağırıp duruyor. Az önce az makyajlı halini de gösterdiler, tırsınç bişi. Behlül demişken birileri bu adama oyunculuk öğretsin ya çok rica ediciim. O ne öyle şakk diye tokatladı kendini falan. Komiksin komik komikler..

  • Kanal1’de Demet Akalın son şarkısını çalıyordu,  -pardonn- söylüyordu. Bi akşamdan kalma haller bi tavırlar. Sanki zorla kolundan tutmuş getirmişler programa. Töbe töbe ya.

  • Mtv’de Run’s House vardı ya Mtv ne zaman vazgeçecek bu formattan? Bi ara bi güreşçiyle pornocu karısının ev hali vardı. Ondan önce Ozzy Osbourne ve ailesinin ev hali falan. Millet ne meraklıymış ünlülerin hayatına yahu. Anlamadım gitti.

  • Atv’de de Parmaklıklar Ardında diye bi dizi var. Ekrandan asabiyet taşıyor vallahi. 1 dk bile bakamadım, çok psikopat.
  • En güzeli de NR1’de Türk filmlerinden kısımlar vardı. “Afrodit’in seksi dansı” diye bişi ahah süper. Böyle üstünde leopar desenli bi “bikinimsi”. Kıvırıyor da kıvırıyor göbeği. Eskiden çok seksiydim havalarında geziyo ya, olm bu eskiden de obezmiş ki. Bi de göbeğinin sağ tarafında ameliyat izi var, apandisit galiba:D

Yarım saat izledim izlemedim, soğudum yine Tv’den ya. Her yerde ayrı bi anormallik. Bir dahaki Tv izlenimlerimde görüşmek üzere:P

Advertisements
This entry was posted in televizyon. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s