>American Dream

>Dün bişiler yazmak için bloga girdim. Birden bilgisayardan fıyyyyt diye bi ses çıktı ve ekran gitti. İki saat uğraştım düzelmedi.. Gece resmen rüyalarıma girdi ya.. Ya bozulursa, ya her şeyim uçup giderse.. Binlerce fotoğraf, yazı, not, sunum, ödev… Benimle ilgili ne varsa bunun içinde ve yedeği de yok. Neyse ki sabah bilgisayarım sapasağlamdı.

O korkuyla bilgisayardaki her şeyi yedeklemeye karar verdim. Nero herzamanki gibi problemli ama hallediciiim bu işi. Bilgisayarıma bişi olursa ben naparım yoksa:(

Bir de benim küçüklüğümden kalan video kasetler var.. Annem o zamanlar bütün önemli-önemsiz günlerde çekim yapardı. Yaptığımız her gezi ayrıntılarıyla o kasetlerdedir mesela. Ama artık tarihi kameramız çalışmadığından kasetleri de CD’ye çekmeye karar vermiştim geçenlerde. Annecik hepsini sınıflandırmış, bi güzel bi kutuya yerleştirmiş. İnanın kasetlerden çok kutuyu beğendim:)  Desenlerine bakar mısınız;

Bugünlerde kafamda bunlar var.. Okul açılmadan gezmek istediğim sergilerin haricinde tabi. Tatil için ne planlarım vardı, yine hepsi yalan olacak heralde.
Kimyadan geçmiş olmanın mutluluğuyla (ki o da rüyalarıma giren ayrı bir problemdi..) beronun aldığı abur cuburları tıkınıp Amerika hayallerine dalmışken.. Yine bi sürü iş çıktı ya..
Advertisements
This entry was posted in gunce. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s